Asztalitenisz eredmények 2018. 09. 29-30.

Hétvégén két napos ranglista versenynek adott otthont a Bem tábornok téri Ruttkay Vilmos asztalitenisz csarnok. Ifjúsági és felnőtt korosztályban mérhették össze tudásukat a kelet-magyarországi ping-pongosok. A versenyt a Magyar Asztalitenisz Szövetség rendezte közösen az EVSI PÁlosi Ak-val. Több egri Városi Sportiskolás fiatal és a HRT Spedition által támogatott NB I-es csapat több tagja is elindult. A foghíjas mezőnyben - mivel NB-s bajnoki forduló is volt a hétvégén - szép eredményekkel zártak az egriek. Bedő Norbert csapattársát Gál Szabolcsot megelőzve nyerte az ifjúsági versenyszámot. Tripa Szandi tiszaújvárosi ellenfelét legyőzve nyerte az ifi lány versenyszámot. Mindkét fiatal felnőtt egyéniben is odaért a dobogóra, bronz érmet szerzett.
A rendezvényt az Egri Csillagok Zrt. termékeivel támogatta.

Ifjúsági fiú páros:
1. Bedő Norbert-Gál Szabolcs
2. Lamport Mátyás- Fónagy-Árva Péter (Tiszaújváros)